עורכי דין

 
 

 

 

 

 
 
מה הם ההבדלים בין תרגום נוטריוני לבין אפוסטיל?  , מהו אפוסטיל?  , מהו יפוי כוח כללי?
 
 
שירות מענה אנושי לעורכי דין

 ישנם משרדי עורכי דן רבים, אשר מתמודדים מדי יום, עם כמות של פניות מלקוחות ולכן, יש לסנן בצורה מקצועית את אותן הפניות. ישנם משרדים של עורכי דין


פורסם: 4/21/2016

מאמר זה שייך לקטגוריית עורכי דין

שירות מענה אנושי לעורכי דין

 
ישנם משרדי עורכי דן רבים, אשר מתמודדים מדי יום, עם כמות של פניות מלקוחות ולכן, יש לסנן בצורה מקצועית את אותן הפניות. ישנם משרדים של עורכי דין, אשר אנו עומדים בעומס הרב ומפספסים לא מעט פניות, אשר עשויות להיות חשובות. דבר זה קורה, כאשר לא ניתן מענה ראשוני מקצועי דיו. ניתן למצוא היום,שירות מענה אנושי לעורכי דין אשר וכל לעמוד בעומס הרב של הפניות, לטפל בכל פניה ולנתב אותה נכון. אין צורך בהכשרה של עובדם חדשים, היות ומדובר על מענה חיצוני שאין בו צורך בהשקעה רבה. הלקוחות, יהיו מרוצים מהשירות אותו הם קיבלו וכן, המענה המהיר והמקצועי, מה שישאיר רושם טוב, על אותו משרד עורכי דין.

מענה לכל שיחה- גם כאשר אינכם יכולים לענות
 
גם אם אתם נמצאים בפגישה חשובה עם לקוח, או בעיצומה של ישיבה חשובה עם שאר עורכי הדין והעובדים הנמצאים במשרדכם, לא יהיה קיים מצב, שבו לא יהיה מי שיענה ללקוחות.  באופן אוטומטי, אותה השיחה תגיע אל שירות מענה אנושי לעורכי דין. נציגי המוקד, עובדים על פי תסריט שמוכן להם מראש ויהיה מקצועי. המוקד, יהיה זמין 24 שעות ביממה גם כאשר המשרד יהיה סגור. התסריט והמענה בכלל, יהיה יעיל ואפקטיבי בקרב  עורכי הדין, כך שהם יהיו בטוחים, כי הלקוחות שלהם נענים ע"י ידיים מיומנות. לכל עורך דין, קיימת הדרך שתהיה נוחה לו, לקבל הודעות מלקוחות אם באמצעות SMS, במייל או באמצעות הפקס.

לא תפספסו אף שיחה
 
כאשר קו הטלפון שלכם תפוס במשרד, יצאתם להפסקת צהרים, הייתם עסוקים עם לקוחות חשובים, חתמתם חוזה, כל אלה, עשויים לגרום לכם לפספוס של שיחות חשובות. כדאי כי תדאגו מבעוד מועד, עבור שירות מענה אנושי ושירותי משרד לעסקים ולעורכי דין, כך שאפילו בשעות בלתי שגרתיות, כאשר המשרד יהיה סגור, יהיה מ שיענה תמד ללקוחות שלכם, שיראו אתכם באור חיובי. על מנת לא לסגור בפניכם את האפשרויות ותוכלו לתת מענה לכל לקוח, תהיה לכם תמיד, רשימה מסודרת של לקוחות , מהות הפניות, כך שיהיה לכם הרבה יותר קל לענות ללקוחות כאשר אתם שקטים ומרוכזים יותר בזמן שיהיה לכם חופשי.