עורכי דין

 
 

 

 

 

 
   
 
עורכי דין מקצועיים - כל המידע

עורכי דין מקצועיים - כל המידע על מנת לאתר עורכי דין המתאימים לדרישותייך באופן מלא יהיה עלייך ליישם מספר צעדי הדרכה אפקטיביים אשר הומלצו על


פורסם: 1/5/2016

מאמר זה שייך לקטגוריית עורכי דין

עורכי דין מקצועיים - כל המידע

על מנת לאתר עורכי דין המתאימים לדרישותייך באופן מלא יהיה עלייך ליישם מספר צעדי הדרכה אפקטיביים אשר הומלצו על ידי עורכי דין מכל קצוות הקשת. נכון, להגיד "עריכת דין" זה להשתמש בקשת רחבה מדי של מקצוענים אבל דרך הבחירה אחידה היא לכל תחום – מנזיקין בסיסי ועד רשלנות רפואית, ומעו"ד פלילי ועד עורך דין אזרחי.

נוכחות של צוות מומחים בלשכה
 
נוכחות צוות מומחים בלשכה היא האל"ף-בי"ת של כל משרד עורכי דין. גם עורך דין מנוסה המייצג רשלנות רפואית, נזיקין או כל מקרה אחר, ויש לו היסטוריה ענפה של טיעונים בבתי משפט – יהיה חייב להסתמך בסופו של דבר על מומחים לגיבוש תוכן כתב התביעה/ההגנה/האישום שלו, ובייחוד בישראל – בה כל דיון הוא דיון בשרני וכל שיח הוא שיח כבד. בלי חוות דעת של מומחים המציגה נתונים ומתרגמת ראיות לטיעונים ראליים מוצקים – לא ניתן לומר שעורך הדין עושה עבודה מקצועית.
 
בניית כתב הייצוג של הלקוח
 
אופן בניית כתב האישום חייב להיות כזה המתבסס על חוות הדעת המקצועית. אי התבססות עליה, או השארת המסקנות שלה כהמלצות בלבד – כמוה כאי שימוש בחוות דעת המומחים כלל, וזה, כפי שהדגמנו בפרק שלעיל – כבר לא מקצועי. כתב הייצוג של הלקוח חייב להיות מגובה בטיעונים אל מול ראיות מחוות הדעת המקצועית שיגבו את אותם טיעונים ויצקו תוכן לתוכם.
 
הטיעון בבית המשפט
 
למשרד צריך להיות רזומה של טוענים משפטיים ברמה הגבוהה ביותר, כאלו שממעטים להפסיד בדיונים גם כאשר הם הנתבעים. מבנה הטיעון של המשרד צריך להיות חד, חלק וברור, אבל איתרע מזלכם – אינכם יכולים לחוות דעה אם אינכם עורכי דין בעצמכם. מה שאתם יכולים לעשות הוא לבדוק את הצלחת המשרדים, להתרשם מתיקים קודמים בהם הם הצליחו או נכשלו ולהבין עם מי יש לכם עסק, והאם המשרד אשר מולכם אכן יגרום לכם לצאת מהדיון כשידכם על העליונה.

ההשלכות של ייצוג הלקוח על ידי עורכי דין שאינם מקצועיים
 
* הפסד במשפט הגורר הוצאות משפט.
 
* הפללה – המנצח בדיון יכול לבקש דיון חוזר שרק ידרדר את מצבכם.
 
* הוצאת שם רק ללקוח שנעזר במשרד הלא מקצועי עקב תוצאות המשפט.
 
אם אינכם מעוניינים שזו תהיה מנת חלקכם, חשוב לבחור בקפידה את המשרד שאתם עובדים עמו בהתאם להנחיות הרשומות מעלה.
 
מחפשים עורך דין מקצועי שילווה אתכם בהליך משפטי? היכנסו לדירוג עורכי דין בישראל ותבחרו את העורך דין המתאים ביותר עבורכם !