עורכי דין

 
 

 

 

 

 
   
 
עורך דין ביטוח לאומי מומחה בשמירה על זכויות

עורך דין ביטוח לאומי מומחה בשמירה על זכויות המוסד לביטוח לאומי, מקשה רבות על מבוטחים הדורשים הכרת נכות. בדרך כלל, בוועדה הרפואית שמורכב


פורסם: 1/5/2016

מאמר זה שייך לקטגוריית עורך דין דיני ביטוח
עורך דין ביטוח לאומי מומחה בשמירה על  זכויות
 
המוסד לביטוח לאומי, מקשה רבות על מבוטחים הדורשים הכרת נכות. בדרך כלל, בוועדה הרפואית שמורכבת מרופא ופקידי הביטוח הלאומי. רבים מהמבוטחים אשר יודעים כי מגיעות להם זכויות בגין נכותם, אם כתוצאה מתאונת עבודה, מחלה כרונית וכדומה, פונים אל עורך דין ביטוח לאומי המומחה בשמירה על זכויות. המוסד לביטוח לאומי, מנסה כמה שיותר לא לשלם למבוטחיו ועורך הדין המתמחה בתביעות של הביטוח הלאומי שלרוב מדובר על עורך דין המתמחה בענייני עבודה, יוכיח כמה שיותר באמצעות בדיקות של רופא מחוזי ומסמכים רפואיים נוספים לגבי הגדלת אחוזי הנכות של מרשיהם, על מנת שיוכלו לחיות בכבוד.
 
וועדת ערער בביטוח הלאומי
 
לאחר שבקשותיהם של מבוטחים, נדחו על הסף, או שלחלופין המבוטחים לא קיבלו את אחוזי הנכות להם הוא זכאי על פי הממצאים הרפואיים, עורך דין ביטוח לאומי מומחה בשמירה על  זכויות יגיש בקשה לוועדת הערער של הביטוח לאומי בכדי לקבל אחוזי נכות גבוהים יותר או להכרה של המבוטחים כנכים עקב בעייתם הרפואית. המלחמה מול המוסד לביטוח לאומי היא אינה קלה ולכן היא תצריך לרוב  עורך דין ביטוח לאומי מומחה בשמירה על  זכויות בכדי שאלה, יקבלו את המגיע להם. חשוב לפנות לעורכי דין שכבר יש להם  רקע רב בתביעות מול המוסד לביטוח הלאומי ואף זכו להכרה של מרשיהם לאחר וועדת הערעור.
 
זכאויות נוספות שמגיעות למבוטחים מהמוסד לביטוח לאומי
 
ישנם אנשים שמגיע להם דמי אבטלה והם צריכים להילחם על זכאותם. כאשר בקשתם נדחית, הם פונים אל עורך דין ביטוח לאומי מומחה בשמירה על  זכויות, בכדי שיוכלו לקבל את קצבת האבטלה המגיעה להם. ישנה רשימה ארוכה של זכאויות המגיעות מהמוסד לביטוח לאומי ועורך דין לעבודה יודע את הזכויות של המבוטחים. הרבה מחלות כרוניות מוכרות במוסד לביטוח הלאומי, אך בהרבה מקרים יש להילחם על גובה הנכות והקצבה שצריכה להגיע למבוטחים ולכן, פנייה לעורך דין המתמחה בתביעות מול המוסד לביטוח הלאומי, תקל על המבוטחים לקבל את המגיע להם כחוק. רבעם אינם יודעים מהי זכאותם מול הביטוח הלאומי ולכן פגישה עם עורך דין לענייני עבודה, תוכל להקנות להם ידע והצלחה בתביעותיהם.